חנות פי וי סי לינולאום בתל אביב
חנות פי וי סי לינולאום בתל אביב

חנות פי וי סי לינולאום בתל אביב
מחפש חנות פי וי סי – לינולאום בתל אביב, יש סיכוי שהגעת למקום הנכון, תל אביב מרכזת היום את רוב המסחר הקמעונאי והסיטונאי של ריצוף פי וי סי – לינולאום, היבואנים הגדולים של פי וי סי נמצאים במרכז תל אביב.

פי וי סי
פי וי סי

פועל יוצא מריכוז גדול חנויות פי וי סי – לינולאום הוא ההיצע הגדול והמחירים הנמוכים מאוד, אך בכל זאת כדאי לבצע השוואת מחירים בין מספר חנויות, הסיבה העיקרית למחירים הנוחים שתקבלו בחנויות פי וי סי – לינולאום במרכז תל אביב הוא עניין של גיאוגרפיה, ככל שמרכיב ההובלה נמוך יותר כך יכול בעל העסק למכור פי וי סי – לינולאום פי וי סי במחיר יותר נמוך.
ככל שבית העסק למכירת פי וי סי רחוק יותר כך עלויות ההובלה שלו גדולות יותר ולכן העלות לכל מטר פי וי סי עולה משמעותית. תוסיפו על כך שהחומר בהובלה די כבד ותופס נפח ותקבלו בסופו של דבר גלגול עלויות גדול מאוד ללקוח.
חנות ומחסן פי וי סי – לינולאום
אמרנו חנויות אך גם כאן משנה זהירות, להחזיק חנות במרכז תל אביב עם מלאי מצומצם של פי וי סי לא עונה על הצפייה של הלקוח, לקוחות מעוניינים להיחשף למלאי גדול ומגוון של פי וי סי – לינולאום בכדי לקבל מספר אפשרויות גדול יותר של עיצוב.
לכן כדאי מאוד להגיע לחנות שמכילה גם מחסן עם מלאי גדול ובכמות מספקת לריצוף חדר גדול ולא עודפים של מטרים ספורים שלא יספיקו אפילו לא לחדר אחד.
ישנו יתרון נוסף וחשוב להגיע למחסן של מלאי והוא עניין העודפים, עודפי מלאי מעבודות גדולות, בדרך כלל מדובר בשאריות של פרויקטים גדולים המבוצעים על יד אדריכלים שמזמינים סוגים מאוד מסוימים ובאיכות מאוד גבוהה לפי כל התקנים המחמירים ביותר. ניתן למצוא גם עודפי מלאי משנים קודמות ועל אף היותם דגמים ישנים משנים קודמות עדיין בחירה של פי וי סי – לינולאום הוא עניין של טעם אישי בעיצוב