יתרונות השטיח

יתרונות השטיח

למה לבחור שטיח?

שטיח מקיר לקיר הוא אחד מהפתרונות המפנקים ביותר לחיפוי רפפה. שטיחים  מתאימים לכל חדר בבית או במשרד. משטיח רך בחדר שינה ועד לשטיח יוקרתי לסלון או לחדר המלון, שטיח  למסדרון ולמדרגות או למשרד הביתי.

ישנן סיבות רבות לבחור שטיח  

שטיח משפר את האקלים בדירה

השטיח משפר את האקלים המקורה מכיוון שהוא שומר על חלקיקי אבק הנישאים באוויר. השטיח לוכד את החלקיקים ושומר אותם כלואים בסיבים עד לפעם הבאה של ניקוי אבק. לכן אלרגיה לאבק לא צריכה להוות מכשול בבחירת שטיח. קרן האסתמה הגרמנית אף הסיקה כי השטיח שומר על האבק טוב יותר מכל ריצוף אחר וכתוצאה מכך האוויר המקורה נקי יותר.

השטיח מציע גם בידוד טוב, המאפשר חיסכון באנרגיה של כ- 4-5% ועד 10% בחורף קר. השטיח מתאים גם לבתים עם חימום רצפה. בעת רכישת שטיח, שימו לב להתנגדות התרמית במפרט הטכני בכדי למצוא שטיח מתאים.

השטיח סופג רעש

השטיח הוא רצפה הסופגת צלילים. במדרגות, בסלון או במשרד. שטיח אינו מחזיר  צלילים, הוא סופג אותם ובכך ממזער את רמת הרעש. גובה הסיבים  וצפיפות השטיח משפיעים על בידוד הקול. השטיח משפר את האקוסטיקה בחדר. רעשים סביבתיים ממוזערים בחדרים עם שטיח.

השטיח בטוח וחם

אין כמו לשבת על  שטיח בחורף קר, ללכת יחף בבית או לשחק משחק על הרצפה כל פעילויות נוחות הללו מאוד נוחות.

השטיח  גם לא חלקלק. הסיכון להחליק על שטיח נמוך בהרבה מאשר בריצוף חלק. ואם צריך ליפול, הסיכוי לפציעות קטן יותר שכן השטיח רך וגמיש.

השטיח רב תכליתי

השטיח הוא הריצוף המגוון ביותר; האפשרויות אינסופיות! השטיח זמין בצבעים, טקטורות ועיצובים רבים ושונים. ניתן לשלב צבעים, דפוסים ועיצובים ליצירת רצפה ייחודית.

צריך עזרה? צור קשר
Call Now Buttonהתקשר לקבלת יעוץ