כל מה שרצית לדעת על ריצוף פי וי סי

פי וי סי וינטאג' אריח

פי וי סי לריצוף עשוי פלסטיק ומגיע במגוון צבעים טקסטורות ודוגמאות ובעוביים שונים, בעל עמידות גבוהה לחומרי ניקוי וספיגת מהלומות, בידוד חום וקור ורעשים, הוא אנטי בקטריאלי ולכן משתמשים בו גם לחדרי ניתוח מהסיבה שאין ליריעות חריצים בהם יכולים לדגור מושבות של חיידקים וגם בחדרי ההייטק נקיים לא מצטבר על הרצפה אבק, בנוסף הפיויסי אטום לגמרי למים והינו אחד הפתרונות הטובים ביותר לחיפוי רצפה, הן בבתי מגורים במחסנים בשדות תעופה בשטחי מסחר ובמחסנים, בחדרי כושר בבתי ספר ובמרכזי ספורט, קלות האחזקה והעמידות הפכו אותו לסוג הריצוף היעיל ביותר כיום בעולם.

אחד היתרונות הגדולים של פי וי סי הוא העושר הגדול של העיצובים שבקלות מאוד יכולים להפוך כל אזור בבית ובבתי העסק לאזורים מושכים אטרקטיביים וצבעוניים. החל מציורים וטקסטורות דרך דימוי של שייש גרניט ועץ

האם ריצוף פי וי סי מומלץ?

פי וי סי הוא חומר עמיד מאוד בפני מים ולחות וקל לניקוי ביחס לחומרים אחרים, בנוסף הוא יכול לשאת עומסים כבדים אך לעומת זאת עלול להיפגע מחפצים חדים.

מה ההבדל בין ריצוף ויניל ל פי וי סי

הם זהים לגמרי אלו פשוט שני שמות לתיאור אותו מוצר פשוט ה פי וי סי עשוי מחומר שנקרא פולי ויניל כלוריד. בפי העם פשוט קיצרו את השם לריצוף ביריעות פולי ויניל או קצר יותר ריצוף ביריעות ויניל.

האם פי וי סי עמיד למים?

כן בהחלט הוא עמיד למים וללחות וזו הסיבה שמרבים להשתמש בו בריצוף של מטבחים, חדרי אמבטיה ומחסנים שחלקם פתוחים לאוויר.

הקלות שבשיפוץ

קל מאוד לשפץ בית על ידי החלפת הריצוף בריצוף פי וי סי, מדובר בהדבקה פשוטה אך בכל זאת כדאי להשאיר את העבודה בידיי אדם מקצועי, ניתן לתקן בכל עת אזורים שנפגעו ואין צורך בשיפוץ גדול לשם כך. ניתן להתקין פי וי סי על משטח בטון מפולס או משטח עץ ואף על גבי ריצוף קיים.

תקני בטיחות

רוב יריעות ה פי וי סי עומדים בתקנים המחמירים לבטיחות באש, איטום  ובידוד רעשים

צריך עזרה? צור קשר
Call Now Buttonהתקשר לקבלת יעוץ